Pokud již jste našim partnerem do svého účtu se přihlásíte zde: Přihlášení partnera

 

Partnerský ( affiliate ) program e-shopu Oblečení pro Tebe - Dámská móda a spodní prádlo


Oblečení pro Tebe - Dámská móda a spodní prádlo - Šaty, sukně, trička, topy, svetry, bundy, kabáty, boty

Chcete vydělávat s minimem úsilí a času ?
Provozujete vlastní www stránky ? Máte svůj blog, píšete články s tématikou o módě, oblékání, životním stylu, kosmetice či o něčem co zajímá ženy a dívky ? Možná jen pravidelně navštěvujete diskusní servery nebo často píšete e-maily svým známým ? Pokud jste si alespoň v jednom případě odpověděli ano, pak právě Vám nabízíme možnost výdělku bez jediného rizika a počáteční investice. Propagací e-shopu Oblečení pro Tebe si můžete zajistit příjemný vedlejší příjem.
 
Jak funguje tento partnerský ( affiliate ) systém e-shopu Oblečení pro Tebe ?
Provizní systém funguje na principu zprostředkování prodeje zboží. Vy, jako partner e-shopu Oblečení pro Tebe upozorňujete své známé, obchodní přátele, nebo i zcela neznámé uživatele internetu na e-shop Oblečení pro Tebe prostřednictvím odkazu, který obsahuje unikátní identifikační kód, který Vám bude vytvořen po zaregistrování do tohoto systému. Z Vašich internetových stránek, diskuse, článku, banneru, textového odkazu nebo e-mailu k nám vstoupí zákazník, kterého systém zaznamená pod unikátním identifikačním kódem, který jasně určí, že zákazník přišel od Vás. V okamžiku kdy tento zákazník do e-shopu Oblečení pro Tebe vstoupí, dostanete na Vaše konto odměnu za "klik" a pokud do 21 dnů od první návštěvy zakoupí v e-shopu Oblečení pro Tebe zboží, obdržíte provizi 8% z ceny zboží. Systém si pamatuje 21 dnů, že zákazník přišel z Vašeho odkazu a během těchto 21 dnů může přijít odkudkoliv (např. vstoupí přímo do e-shopu) a provize bude připsána i tak Vám. Trvalá provize z opakovaných objednávek přivedeného zákazníka.
 
Jak se zapojit do partnerského programu e-shopu Oblečení pro Tebe ?
Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat jako nový partner e-shopu Oblečení pro Tebe
Pak si vyberte z nabízených bannerů, článků, textových odkazů, nebo používejte jen Váš partnerský odkaz. Pokud zveřejníte více reklamních ploch na Vaše stránky, zvyšuje se pravděpodobnost možného nákupu a pro Vás to znamená jediné – vyšší příjmy z partnerského programu e-shopu Oblečení pro Tebe.
 
Jak se dozvím kolik jsem vydělal/a ?
Statistiky a přehledy partnerského programu e-shopu Oblečení pro Tebe běží v reálném čase. Můžete kontrolovat vlastní statistiky, prodeje, přístupy, zůstatek na účtu a podívat se jak si vedou bannery a sledovat výkony kdykoliv z Vašeho partnerského panelu e-shopu Oblečení pro Tebe.
 

Těšíme se na úspěšnou spolupráci !

Pokud již jste našim partnerem do svého účtu se přihlásíte zde: Přihlášení partnera

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: partner@in-obleceni.cz

/* Sklik - Retargetingový kód */